APIE DVARĄ
   Architektūrinis Paveldas                             Narvydiškio Dvaro Sodyba

 

XV-XVI a. Narvydiškio dvaro sodyba priklausiusi garsiai to meto didikų Kęsgailų giminei. Vėliau dvarą valdė Radvilos. XIX a. pirmoje pusėje – Andžejevskių, antroje – Jasinskių valda. XIX a. statyti mūriniai dvaro rūmai dviaukščiai, su mansarda.

Dvarą įsigijęs Alvidas Buklys ne tik restauravo rūmus bet ir pastate dvaro teritorijoje papildomus statinius – verandą pokyliams ir kluoną su 20 miegamųjų kambarių. Taip pat atkūrė didelę išliekamąją vertę turintį dvaro parką. Parke turtinga gamta, jį puošia nuostabus tvenkinys su tiltu vedančiu į tvenkinyje esančia salą.

Rūmuose, antrame aukšte, įrengtos dvi prabangios pokylių salės, talpinančios iki 50 asmenų. Jeigu šventės dalyvių yra daugiau, šventė gali būti rengiama lauko terasoje. Pirmame ir mansardos aukštuose įrengti 10 dviviečių miegamųjų, kuriuose ilsėtis gali 20 žmonių.

Mansardos rūmų aukšte atsiveria nuostabus vaizdas į senąjį parką ir tvenkinį.

Čia įrengti jaukūs miegamieji su vonios kambariais. Viename is miegamųjų yra terasa su nuostabiu panoraminiu vaizdu į parką.

Mūsų svečių patogumui, visus rūmų teritorijos pastatus galima išsinuomoti tiek kartu, tiek atskirai. Dvaro rūmų aplinka pritaikyta įvairiems proginiams ir kultūriniams renginiams, konferencijoms, vestuvėms, fotosesijoms. Taip pat teikiame apgyvendinimo paslaugas.

Klientų patogumui galime padėti organizuoti jūsų šventę ir rekomenduoti patikrintus tiekėjus, kurie suorganizuos gardų jūsų maitinimą. Dvare geras susiekimas, automobilių stovėjimo aikštelė.

Narvydškio dvare visuomet yra kuo pasigrožėti – tiek jaukiu dvaro išsaugotu autentiškumu, tiek nuostabia raminančia gamtos aplinka. Čia, kiekvienos šventės metu, kartu kuriame nepakartojamus prisiminimus, kurie tampa maža dvaro istorijos dalimi.

Laukiame jūsų Narvydškio dvare ištisus metus!

APIE PROJEKTA

Site Designed by Loreta A. Hornall at MONOGRAF